Гірський Кристал

Готель в Буковелі

+38 098 777 90 00

Телефон рецепції

Відпочинок у Буковелі

Гірськолижний курорт Буковель і наш готель «Гірський Кристал» надають Вам безмежні можливості для повноцінного відпочинку від міської суєти. Тут можна провести відпочинок яскраво в будь-який сезон. Наш готель організовує відпочинок в Буковелі, Карпати, який Ви запам'ятаєте надовго! Для Вас — катання на лижах, поїздки на снігоходах і квадроциклах, велотури, рафтинг, кінні прогулянки, і звичайно ж — сходження на Говерлу.

Відпочинок в Карпатах в Буковелі влітку

Відпочинок на карпатських курортах популярний у цінителів первозданної природи і активного способу життя. Наш готель в Буковелі «Гірський Кристал» — ідеальне місце проведення сімейної відпустки, поїздки на відпочинок з дітьми. Сюди все частіше приїжджають молодята та студенти, які шукають варіанти цікавого і незабутнього відпочинку, особливо влітку.

Прогулянки по Буковелю на конях

Кінні прогулянки здавна цінуються як унікальний спосіб відпочинку в Буковелі. Колись давно вони були привілеєм людей, виключно, багатих і знатних. Сьогодні ж, на щастя, доступні практично всім. Чому "на щастя"? По-перше — це стовідсотковий релакс, який дарує людині зустріч з природою. По-друге — це ще й чималий крок назустріч красі і здоров'ю. Так, оздоровче катання на конях в Буковелі допоможе Вам позбутися тих кілограмів, які Ви вважаєте зайвими, відкоригувавши фігуру та осанку.

Пішохідні походи на Говерлу

Як співається у відомій пісні: «Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував». А Ви вже побували на найвищій вершині Карпат — Говерлі? Якщо ні, то неодмінно сплануйте собі цю подорож. Адже сходження на вершину гори — це завжди випробування сили духу, спосіб перевірити себе "на міцність". І в той же час піший підйом в гори дозволяє здійснити вихід за рамки сірої буденної дійсності, є відмінним засобом порятунку від суєти і шуму міського життя.

Велотури в Карпатах в Буковелі

Вам до душі активний літній відпочинок у Буковелі? Тоді рекомендуємо спробувати велосипедні тури в Буковелі! Катання на велосипеді в горах завжди дарує незабутнє відчуття польоту, свободи і власної сили. Круті гірські стежки ніби спеціально задумані самою природою для людей азартних, сміливих і молодих душею.

Рафтинг в Карпатах — сплав по гірських річках

Якщо Ви втомилися від буденності і шукаєте нових, гострих відчуттів, то карпатський рафтинг — якраз те, що Вам потрібно. Судіть самі: проходження самого екстремальної і цікавої ділянки річки Чорний Черемош , подолання порогів, життя в лісовому таборі — хіба все це не допоможе скинути з душі втому, загартуватися і відпочити? При цьому професійні інструктори, забезпечені всім необхідним для того, щоб подбати про Ваше здоров'я і безпеку.

Катання на снігоходах в Буковелі

Іскристий, сліпучий своєю білизною сніг кличе на відпочинок в Буковель у Карпати взимку! Прекрасним варіантом такого морозного відпочинку стане катання на снігоходах. Ви зможете влаштувати справжні екстремальні гонки або приємну романтичну прогулянку для двох по засніжених схилах, насолоджуватися власною компанією або запросити з собою пасажира. Освоїти управління снігоходом під силу кожному, адже воно — нагадує керування мотоциклом.

Поїздки на квадроциклі в Буковелі

Ще один спосіб кинути виклик Карпатам — це їзда на квадроциклі по гірських схилах. Квадроцикл, який поєднує в собі прохідність позашляховика і маневреність мотоцикла, припаде до смаку всім цінителям екстриму і любителям полоскотати свої нерви. Тільки уявіть собі, як вірна "залізна конячка" піднімає Вас високо в гори, петляючи практично по бездоріжжю! Мабуть, цей вид транспорту відкриває перед завойовниками гір найширші можливості!