Ресторан 9
Ресторан 8
Ресторан 7
Ресторан 6
Ресторан 5
Ресторан 4
Ресторан 3
Ресторан 2
Ресторан 1

Ресторан

Ресторан в готелі «Mountain Krystal» готовий запропонувати Вам насолодитися смачними стравами національної української та європейської кухні. Затишна обстановка ресторану просто створена для повноцінного обіду чи вечері після активного відпочинку в горах. А велике меню дозволить навіть найдосвідченішому гурману вибрати страву за смаком.

Кухня ресторану багата не тільки апетитними повсякденними стравами, але й делікатесами, а також оригінальними стравами для банкету. Тому, якщо у вас намічається святкування весілля, ювілею або будь-якого іншої урочистості, то наш готель в Буковелі — це ідеальне місце для його проведення! Ми із задоволенням допоможемо Вам розмістити до 100 чоловік, завжди привітно зустрінемо і дуже смачно нагодуємо.

Всі страви готуються тільки з якісних, натуральних продуктів, з дотриманням кращих традицій української та європейської кухні. Тому їх смак нікого не залишить байдужим. До того ж гарному апетиту сприяє чисте повітря Карпатських гір. І до чого ж приємно опинитися за столом з дуже смачними, ароматними стравами після веселого катання на сноубордах, ігри в сніжки або освоєння мальовничих околиць!

Інформація для гостей

Меню ресторану

Перегляньте інші наші сервіси