Прогулянки по Буковелю на конях

Кінні прогулянки здавна цінуються як унікальний спосіб відпочинку в Буковелі. Колись давно вони були привілеєм людей, виключно, багатих і знатних. Сьогодні ж, на щастя, доступні практично всім. Чому «на щастя»? По-перше — це стовідсотковий релакс, який дарує людині зустріч з природою. По-друге — це ще й чималий крок назустріч красі і здоров’ю. Так, оздоровче катання на конях в Буковелі допоможе Вам позбутися тих кілограмів, які Ви вважаєте зайвими, відкоригувавши фігуру та осанку.

Причому абсолютно не має значення — катаєтеся Ви наодинці або разом з рідними, друзями, досвідчений Ви наїзник або новачок в цьому питанні — Ви гарантовано отримаєте масу задоволення. Професійні інструктори допоможуть Вам і словом, і ділом. А спілкування з такою розумною, красивою і граційною твариною, як кінь, обов’язково подарує душевний спокій і відмінний настрій!

Відправитися на верхову прогулянку в гори, керуючи при цьому конем самостійно, Ви зможете в перший ж день (звичайно, в супроводі тренера, завдання якого — забезпечити Ваші комфорт і безпеку протягом всього маршруту). Казкові пейзажі карпатського лісу, повітря кришталевої чистоти, відчуття безмежної свободи — все це неодмінно наповнить радістю серця дітей і дорослих.